Buhar Kazanı, Kat Kaloriferi, Kalorifer Kazanı - Mimsan Grup

Sürücüler Dikkat… Türkiyenin En Büyük Kazanı Yollarda

Mimsan Şirketler Grubunun 40.000'inci kazan sevkiyatı töreni Gümrük ve Ticaret Bakanı Sn. Bülent TÜFENKÇİ’nin de katılımıyla başarıyla 4 Nisan 2017 Salı günü gerçekleştirildi.

Yerel Mülki Erkan ve iş dünyası temsilcilerinin de katıldığı program ile Türkiye karayollarında nakli mümkün olan en büyük kazanın sevki gerçekleştirildi. Sanko Holding firması tarafından satın alınan 350 ton ağırlığındaki Kızgın Yağ Kazanı tüm katılımcılardan büyük ilgi topladı.

Mimsan Grup Genel Koordinatörü  H. Ahmet İLHAN; Türk halkı ve kamu bürokrasisinin yerli sanayi’ye daha fazla güvenmelerini talep etti. Cumhurbaşkanı tarafından verilen, “Yerli Termik Santral" ödevini başarmış olmaktan dolayı onurlu olduklarını belirterek,  Güçlü 2023 Türkiye’si için “biz hazırız” dedi.

Oldukça görkemli görünen bu kazan; Ülkemizin kazan ve basınçlı kap teknolojisinde gelmiş olduğu son teknolojiyi ortaya koydu.Mimsan Grup Çalışanları  “Termik Santral Babayiğitleri“ pankartı açtı.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sn. Bülent TÜFENKÇİ “Termik Santral Babayiğitlerine” e teşekkür edip, “Güçlü Türkiye’nin enerji ihtiyacını giderecek bu kazanlardan heyecan duyduğunu ve her türlü desteğe hazır olduğunu” söyledi.

Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İzzet ŞAHİN “Mimsan Grup’un stratejik partner olarak seçilmesinde, teknolojik üstünlüklerinin ve sistemin çevreci yönünün  önemli rol oynadığını” dile getirdi.  Bu teknolojinin “Hem yerli, hem çevreci hem de maliyet azaltıcı olmasından” dolayı memnuniyetlerini bildirdiler.    

04 Nisan 2017 Salı

« Tüm Haberler