Buhar Kazanı, Kat Kaloriferi, Kalorifer Kazanı - Mimsan Grup

Mimsan Grup, ICCI 2023’te ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

MİMSAN Grup, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük uluslararası enerji fuarı olan ICCI 2023’te ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Şirket, 24 – 26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek fuarda ziyaretçilerine; kurulumunu gerçekleştirdiği biyokütleden enerji santrallerini, biyokütle enerji santrallerinin enerji arzı açısından önemini ve çevre sorunlarının çözümündeki yerini anlatacak.

27’nci ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı; T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK’nın desteği ile Sektörel Fuarcılık ve Kojentürk Derneği tarafından 24 – 26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. 

Biyokütle enerji santralleri alanında hayata geçirdiği projelerle sektöre yön veren Mimsan’da fuar katılımcıları arasına yer alıyor. 

“Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük uluslararası enerji fuarı olan ICCI’da sektörle buluşmayı heyecanla bekliyoruz” diyen Mimsan Grup Pazarlama ve Satış Direktörü Hacer İlhan, sözlerine şöyle devam etti:
“Türkiye’de kurulumunu gerçekleştirdiğimiz biyokütle enerji santrali projelerine; dizayndan imalata, saha montajından devreye almaya kadar tüm aşamalarında anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeler ile ülkemizdeki; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayarak, sıfır atık hamlesi ile enerjide bağımsızlık hamlesini destekliyoruz.
Katılımcıları arasında yer aldığımız ICCI Fuarı’nda da; kurulumunu gerçekleştirdiğimiz biyokütleden enerji santrallerini, biyokütle enerji santrallerinin enerji arzı açısından önemini ve çevre sorunlarının çözümündeki yerini paylaşacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Ayrıca biyokütleden enerji alanındaki mühendislik kabiliyetimizi ve bu alandaki teknolojik gücümüzü de ziyaretçilere anlatmayı hedefliyoruz” dedi. 
Enerji sektörüne yönelik uluslararası fuarları, Mimsan’ın yenilikçi teknolojilerini ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtmak açısından bir fırsat olarak gördüklerini belirten Hacer İlhan, “Önümüzdeki dönemde de pazar payımızı artırma hedeflerimiz doğrultusunda benzer organizasyonlarda yer almaya ve biyokütle kojen santrali çözümlerimizi, ulusal ve uluslararası pazarlardaki sektör profesyonellerine anlatmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladi. 

Mimsan Grup, ICCI Fuarı’nda ziyaretçilerini, 1. salonda bulunan E01 numaralı standında ağırlayacak.

18 Mayıs 2023 Perşembe

« Tüm Haberler