Gaz Yakıtlı Üç Geçişli Yoğuşmalı Kalorifer Kazanı - Mimsan
Merkezi Isıtma Sistemleri

Gaz Yakıtlı Üç Geçişli Tam Yoğuşmalı Sıcak Su Kazanı

GAZ YAKITLI ÜÇ GEÇİŞLİ TAM YOĞUŞMALI SICAK SU KAZANI

MİMSAN FULLDENS yoğuşmalı kazanlarda, yoğuşma, kazan arka bölmesinde yer alan paslanmaz malzemeden üretilmiş ekonomizer vasıtası ile gerçekleşmektedir. Mimsan Ar-Ge ekibi tarafından dizayn edilen ve yapılan test çalışmalarında yüksek verimin alındığı sistem, gerek verimlilik açısından gerekse kazan kullanım ömrüne kattığı faydalar ile ön plana çıkmaktadır. Paslanmaz boruların kullanıldığı ekonomizer özel üretim teknikleri ile üretilmektedir.

FULLDENS kazanlar, TSE ısı laboratuvarında yapılan kapasite ve verim deneylerinde %105,6 verimlilik sağlamış olup, TSE ve CE belgelendirme işlemi tamamlanmıştır.

MİMSAN Yoğuşmalı Kazanların üretimi TS EN 15417 standardına uygun olarak yapılmakta olup, gaz yakan cihazlar direktifi (2009/142/AT ve Yeni sıcak su kazanları direktifi (92/42/AT) ne göre TSE ve CE sertifikalıdır.

Birim fiyat kitaplarında yer alan 192.300 pozuna uygyn, resmi kurum ve kuruluşlarca tercih edilen üç geçişli gaz yakıtlı yoğuşmalı kazanların TS 4040 ve TS 4041 satndartlarında ısıl verim raporları mevcuttur.

Baca gazından elde edilen yoğuşma enerjisinin sisteme geri kazandırılması ile birlikte kazan kullanma verimleri %100’ün üzerine çıkar.. FULLDENS yoğuşmalı kazanlarda %105,6’ ya varan norm kullanım verimlerine ulaşılabilir.

Açıklamalar

- İki kademeli standart kontrol paneli fiyatlara dahil edilmiştir.
- Fiyatlar EURO cinsinden verilmiş olup, satış tarihindeki TCMB efektif satış kuru esas alınacaktır.
- Standart işletme basıncı 3 bar. olarak üretilmektedir. Daha yüksek basınç değerleri istendiğinde artış yapılan her bir (1) bar için fiyat listesine %5 ilave edilecektir.