RVS Kazan Kontrol Panelleri - Mimsan Grup
Yardımcı Tesisat Elemanları

Siemens Otomatik Kontrol Cihazları

SİEMENS OTOMATİK KONTROL CİHAZLARI 

KOMPLE SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

RVS kazan kontrol panelleri, uygulanacak kazan sisteminin yapısına göre seçilebilen modüler bir yapıya sahiptir. Kazan kontrol paneli, dış havaya göre kazan suyu çıkış sıcaklığını ayarlar; 3 yollu rotary vanayı ve pompaları kumanda eder.

Dış hava kompanzasyonu, haftalık zaman programı gibi temel özelliklerinin yanı sıra, üzerindeki çok fonksiyonlu giriş ve çıkışlar sayesinde güneş kolektörü kaskad, ilave pompa, kullanım suyu için ilave elektrikli ısıtıcı kontrolü gibi birçok ek özellik ile tam bir ısıtma otomasyonu yapabilmektedir. Hem yer hem de duvar tipi kazanları kontrol edebilen RVS‘ye uzaktan erişebilir, akıllı telefon uygulaması ile cep telefonu üzerinden kontrol gerçekleştirebilinir.

Zaman programı ile sisteminizi kontrol edebilir, gün içinde 3 defa cihazı aç kapa yaptırabilirsiniz. Çalışmasını istediğiniz saatlerde cihazınız belirlediğiniz konfor şartlarına göre çalışırken, diğer saatlerde ise ekonomi moduna göre çalışır ve tasarruf edebilirsiniz.
 

Açıklamalar :

- RVS serisi kontrol panellerinde  satış fiyatı ekran+ara kablo+dış hava sensörü, 2 adet sıcaklık sensörü ve soket takımı fiyatlarını içermektedir.
- Duvara monte için kutu istendiğinde 150 TL fiyat artışı olacaktır.
- Panel montaj malzemesi ve montaj işçiliği hariçtir.
- Talep edilmesi halinde panel ilk çalıştırma ve servis hizmeti ayrıca ücretlendirilecektir. 
- Fiyatlar EURO cinsinden verilmiş olup, satış tarihindeki TCMB efektif satış kuru esas alınacaktır.